Свято для дітей
Дитяча опера «На Сонячній галявині»: лібрето Алла Кох, музика Євген Бондарюк.
Львівська міська громадська організація ” Ліствиця ” долучилася до проведення свята для сімей учасників АТО запросивши 10 грудня 2016 року в стіни Палацу культури учнівської молоді на площі Петрушевича творчу майстерню ” На Сонячній Галявині” з Коломиї зі своєю дитячою оперою.
Творча майстерня “На сонячній Галявині ” це велика родина: юні актори, автор – Алла Кох. композитор – Євген Бондаренко, аранжувальник – Ярослав Шийко, хормейстр – Руслана Шеремет, Тетяна Мандрусяк, балетмейстери – Воротняк Мирослава, Лаврук Дзвенислава, Кантемир Наталія, Шийко Надія, костюмери-Ірина Мак, Тетяна Ніплюхіна. Саме вони допомогли усім присутнім у залі поринути у світ казок письменниці Алли Кох і зігрітися своїм теплом.
Сподіваємося на наступні зустрічі у Львові в часі Різдвяних свят.
Відгуки:
Тетяна та Данило Семенюк: “Зима, це та пора, коли кожна дитина чекає дива і казки. Найбільше диво, коли людина може цю казку втілити в життя . Нещодавно наша громадська організація «Ліствиця» стала співтворцем такого дива, запросивши друзів з Коломиї з неймовірно світлою казкою «На сонячній галявині» ( автор Алла Кох). Цю казку коломийські дітки дарували діткам бійців АТО. Любов і щирість, яка виливалась з дитячих сердець заполонила весь зал і всі стали одним великим серцем, яке дихало, співпереживало героям, раділо і на якусь мить забуло, що в країні війна. І ще довго не вщухали овації, батьки і діти своїми оплесками не відпускали юних артистів зі сцени, ніби намагаючись якомога довше залишитись в цьому дивовижному світі Любові.”
Бабій Ольга та Яресьо Катя: “Дуже сподобався підхід до вистави-вона легка і пройшла на одному подиху. Асоціації з життям прямі-дійсно все так як є насправді. Актори були щирі, легкі, мали на надзвичайно гарні костюми. Сподобалося те, що вистава коротка і розрахована на діток. Приємно, що опера є результатом спільної роботи дорослих та дітей.”
Олеся Путря: “…щодо вистави, то Кох надзвичайно щира і світла людина, як і вистава, яку вони показали. Шикарні костюми, світлі діти і цікава театральна постановка, що навіть малюки дивилися з початку до кінця не відволікаючись. вистава “На сонячній галявині”прекрасний приклад творчості і співпраці дорослих з дітьми.”
Оля Кандя: “Мені дуже сподобалася ця вистава. Вона нас вчить як на світі жити і ще разом робити добро, нести відповідальність і любов на наш прекрасний сповнений пригод світ.”
Світлана Вельничук: “Подорож у дитинство.
Гасне світло і ти поринаєш у світ казок.
З першими звуками музики душа здригається у внутрішньому плачі такому не дорослому, такому дитячому.
Мине за 50 років, а ти все та ще дитина, яка як хом’ячок закрита у неприбраній хатинці свого серця, куди не долинають слова квітки душі і голоси друзів, де не видно сонячного промінчика Любові.
Треба лише відкрити двері свої назустріч і все зміниться.
Приходьте батьки, приходьте бабусі і дідусі, ми всі маленькі діти в дорослих тілах. Вчімося любити, бути відкритими, а малеча допоможе і підтримає.
Дякую Аллі Кох і дітям за подорож у дитинство.”
редактор сайту.